Polityka prywatności

Prywatność 

Jako administrator tego bloga, nie zbieram żadnych danych od użytkowników, chyba że takie były mi przekazane za pomocą poczty e-mail, formularzy kontaktowych, telefonicznie lub w inny sposób drogą elektroniczną. Żadne dane nie są sprzedawane, udostępniane i ujawniane innym osobom i podmiotom.

Na tej stronie zbierane są jedynie anonimowe informacje o ruchu na tej stronie (Google Analytics), które używane są jedynie do rozwijania i udoskonalania bloga www.furgal.info.

Choć podejmuję odpowiednie kroki w celu ochrony wszystkich danych uzyskanych od użytkowników bloga, proszę pamiętać, że bezpieczeństwo informacji przesyłanych za pomocą stron nieszyfrowanych jest ograniczone.

Ta strona jest dostępna dla celów edukacyjnych i ma jedynie charakter informacyjny. Informacje zawarte na niniejszej stronie nie powinny być traktowane jako substytut porad specjalistycznych udzielanych płatnie.

 

Hiperłącza

W tym blogu udostępniam odnośniki (hiperłącza) do innych stron internetowych, produktów i usług. Nie gwarantuję jednak, że produkty, strony i usługi nie zostaną zmienione po umieszczeniu wpisu, dlatego nie biorę za nie odpowiedzialności. Nie mogę brać także odpowiedzialności za treści umieszczone na stronach zewnętrznych, do których prowadzą łącza z tego bloga.

 

Własność intelektualna

Wszystkie znaki, logotypy i treści niniejszej strony internetowej są moją własnością (Grzegorz Furgał). Przyznaję użytkownikom tej strony ograniczoną, niewyłączną zgodę na pobranie i wydruki dla celów osobistych, niekomercyjnych tylko pod warunkiem braku jakiejkolwiek zmiany w treści informacji oraz z podaniem źródła. Aby uzyskać pozwolenie na redystrybucję, przekazywanie, publikowanie elektroniczne lub używanie w swoich materiałach komercyjnych proszę o kontakt.

 

Komentarze

Wszystkie umieszczone na blogu komentarze są osobistymi wypowiedziami ich autorów i ich autorzy mają dowolność w wyrażaniu swoich myśli. Nie będą jednak aprobowane komentarze naruszające godność, cześć innych osób, naruszające normy społeczne lub komentarze obraźliwe. Proszę też o nieumieszczanie w komentarzach linków nie wnoszących wartości dodanej do wypowiedzi, w szczególności linków do stron głównych autorów komentarzy. Takie linki proszę umieszczać w podpisie komentarza. Komentarze mogą być edytowane przez administratora lub usuwane bez poinformowania o tym autora komentarza.

 

Comments are closed.