Na konferencji w Szwajcarii

Z przyjemnością ale i z miłym zaskoczeniem ostatnio otworzyłem e-mail. A owa wiadomość pochodziła od szwajcarskich prawników. Zaprosili mnie na swoją doroczną konferencję, która odbędzie się 28 marca w Bernie, mieście, gdzie swoją siedzibę, oprócz szwajcarskich adwokatów, ma również szwajcarski rząd. Z chęcią przyjąłem zaproszenie, zwłaszcza, że na konferencji pojawi się kilku starych znajomych.

Już jutro będę przybliżał uczestnikom możliwości związane z wykorzystaniem mediów społecznościowych w profesjonalnej działalności marketingowej. Szkoda, że mamy tak mało czasu, ale wiem, że oprócz czasu poświęconemu temu zagadnieniu na tej konferencji, będziemy o tym rozmawiali w kuluarach jak i w Zurychu.

Cieszę się też, że również szwajcarscy prawnicy, z natury rzeczy konserwatywni, zauważają potrzebę korzystania z tego rodzaju rozwiązań.   Dzisiaj rozmawiałem z jednym z nich. Twierdził, że media społecznościowe to rewolucja w komunikacji. wręcz przeciwnie – twierdziłem podczas tej rozmowy. To po prostu nowy kanał komunikacyjny, sposób rozmowy, a nie coś co ją zastępuje. Zgadzacie się z tym?

Już jutro konferencja. Ciekawostki, które się mogą pojawić podczas jej trwania, na pewno będą umieszczone na tym blogu.

Trzymajcie za mnie kciuki 🙂

a tutaj program: 031_Einladung_PK_März_2012_F

Może ktoś będzie w okolicy Szwajcarii i zajrzy?

Comments are closed.