Warning: Declaration of tpw_default::tp_widget_do($args) should be compatible with transposh_base_widget::tp_widget_do() in /home/geny80/domains/furgal.info/public_html/wp-content/plugins/transposh-translation-filter-for-wordpress/widgets/default/tpw_default.php on line 51

Porady o aktywności w mediach społecznościowych

picjumbo.com_HNCK3535Mija 11 rok od utworzenia Facebooka, 9 lat od stworzenia Twittera. LinkedIn i Youtube powstały w 2005 roku. Zatem nikt już nie może powiedzieć, że media społecznościowe to  nowość.

Niestety, mimo upływu tylu lat, wielu doradców marketingowych mówi radcom prawnym i  adwokatom, aby nie przejmowali się mediami społecznościowymi, przecież to miejsca, które  nie wymagają większej uwagi. To jeden z największych błędów, które może popełnić  kancelaria prawna.

 

Poprosiłem radców prawnych i adwokatów o rady dla innych. Żadna z osób przeze mnie poproszonych nie odmówiła komentarza, za co wszystkim serdecznie dziękuję.

 

Szanowni Państwo, warto prosić o rady innych, bardziej doświadczonych i znających realia Internetu. Rozpoczynam cykl porad profesjonalistów dla profesjonalistów.

 

Miłej lektury!

Comments are closed.